۱۳۹۱ تیر ۱۳, سه‌شنبه

بروید بمیرید!

سلام

دولت دوست، برادر، خواهر، همسر، مادر، پدر، ماما، کاکا، عمه، خاله، همه کس و کار و ناجی خلقت از شیطان رجیم گرفته تا مشایی، رحیم، به تمام مردم همیشه روی صحنه استان فارس خود دستور داده که اولاً از فروش کالا و مخصوصاً مواد غذایی به هر کسی که فکر می کنند در ته چاه افغانستان به صورت غیر مجاز به دنیا آمده و بر اثر خاک بر سر بودن دولتش مجبور به پناه بردن به بند تنبان و خشتک جمهوری اسلامی ایران گردیده، خودداری کنند و ضمناً از هر کس که دلشان خواست در هر مکانی که بود حتی اگر داخل تشناب در حال استراحت بود مدارک شناسایی درخواست کنند و اگر طرف مدرک نداشت (و صد البته اگر چند کوک در کنج چشمانش باز نشده بود) بزنند او را با همان مواد داخل تشناب یکی کنند.

توضیح می خواهید یا همین قدر بس است!

ahmadinejad-karzai

کرزی صاحب! لطفاً با تیم حاکم خود بروید بمیرید!

3 comments:

حدیث گفت...

سلام
من سالها پیش خواننده و پیگیر مطالب وبلاگ شما بودم ولی به دلایلی 2,3 سالی دور افتادم از خواندن وبلاگتون. خیلی خوشحالم که باز برگشتم
به عنوان یه ایرانی, شرمسارم از تمام رفتارهای ناشایست و بی عدالتیهایی که توی کشورمون به افغانهای عزیز میشه.
کاش کسی صدای ما رو بشنوه و عذرخواهی ما رو قبول کنه

فیصل فدایی گفت...

افغان بلاگر عزیز!

آیا حضرت ظریفی را میشناسی که برایش پیام میفرستی. او یک زنباره است که در تامپره همه پول هایش را در فاحشه خانه مصرف میکند. او عضو خاد در زمان کمونیست ها بوده و ده نفر بیگناه را کشته.یک مادر زنا و لا ابالی است. از من یک یاد آوری بود.

قلم تب دار گفت...

خدایا به چشمان شهلا قسم
به لبخند سبز فریبا قسم
---------
با یک دعاییه عیدی به روزم
بدرود.